OK

چشم انداز VIVOTEK بر روي رشد درآمد دو برابري در هند تا سال 2019

شرکت VIVOTEK ، پيشرو در ارائه راه حل هاي نظارت تصويري تحت شبکه در جهان...

چشم انداز VIVOTEK بر روي رشد درآمد دو برابري در هند تا سال 2019

 

شرکت VIVOTEK ، پيشرو در ارائه راه حل هاي نظارت تصويري تحت شبکه در جهان، اخيراً اعلام کرده است که به طور جدي به دنبال دو برابر کردن درآمد خود تا سال 2019 مي باشد. اين شرکت که هم اکنون رشد ساليانه 30 درصدي را دارد با توسعه نظارت شهري هوشمند خود در پي رشدي چشمگير مي باشد.

در بازارهايي که شرکت نقش اصلي را در آنها دارد (vertical market) شامل سيستم هاي حمل و نقل، بزرگراه ها، پروژه هاي نظارت شهري هوشمند، خرده فروشي ها، بازار صنعتي و صنعت هتلداري تمرکز اصلي VIVOTEK در بازار هند بر روي دو فاکتور اصلي راه حل گرايي و محصول گرايي مي باشد. 

آقاي  Sanjeev Gulati مدير منطقه اي هند شرکت VIVOTEK در رابطه با roadmap آينده اين شرکت که به طور استراتژيک دنبال مي شود بيان نموده اند که با افزايش حملات تروريستي و حوادث جنايي در هند و نيز سرقت اطلاعات در اين کشور، نظارت از راه دور، توسعه زيرساختهاي عمومي، افزايش هزينه هاي IT و هزينه هاي امنيتي،  بازار نظارت مبتني بر IP را به سوي راهي پيش بيني نشده سوق مي دهد. گرچه تامين محصولات نظارتي امنيتي در مقايسه با روشهاي سنتي بسيار ساده گشته است نيز شهرهاي درجه 1،2، 3 و حتي 4 رشد چشمگيري داشته و آنها يک بازار مهم را به ما نشان مي دهند. 

ابتکاراتي مانند "Make in India " و 100 شهر هوشمند، صنعت نظارت مبتني بر IP را به انگيزه اي اصلي براي حرکت در مسير درست تبديل خواهد کرد و اين ها روند برجسته اي است که به نفع ما خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بيشتر به لينک زير مراجعه فرماييد:

http://www.vivotek.com/en/vivotek-eyeing-to-double-revenue-growth-in-india-by-2019/
1396/08/06

Bookmark and Share   شماره خبر :399 تعداد بازدید :877

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload